Treningi personalne w Poznaniu na Grunwaldzie - Home of Body

Treningi personalne Poznań

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w drodze do wymarzonej sylwetki i lepszej kondycji? Zastanawiasz się nad współpracą z trenerem personalnym w Poznaniu? Trening personalny w Home of Body to gwarancja dopasowanego planu ćwiczeń, motywacji i kompleksowej opieki. Nasi doświadczeni trenerzy zadbają o to, aby każdy trening był maksymalnie efektywny i dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości fizycznych. Dzięki indywidualnemu podejściu osiągniesz zamierzone cele szybciej i bezpieczniej.

Indywidualny trening personalny w Poznaniu – elastyczna subskrypcja lub wyzwanie metamorfozy

W Home of Body zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb, trybu życia i możliwości każdej osoby. Oferujemy treningi personalne w dwóch wariantach do wyboru: subskrypcji miesięcznej i czasowej metamorfozy.

Subskrypcja miesięczna

Decydując się na treningi personalne w formie miesięcznej subskrypcji, masz możliwość dostosowania ilości treningów do aktualnych potrzeb. Wystarczy, że dasz nam znać o swoich preferencjach, a my dopasujemy plan treningowy na następny miesiąc. To doskonała opcja dla osób pragnących regularnie dbać o swoje zdrowie i kondycję pod okiem profesjonalistów.

Metamorfoza

Metamorfoza to program intensywny, idealny dla osób poszukujących motywacji i konkretnego wyzwania. Możesz wybrać metamorfozę trwającą 3 lub 6 miesięcy, podczas których nasi trenerzy personalni skupią się na Twoich celach. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, zbudować mięśnie, poprawić siłę, czy sprawność, poprowadzimy Cię, zapewniając wsparcie, motywację i fachową wiedzę.

Zacznij swoją przygodę w Home of Body

Trening personalny w Home of Body to znacznie więcej niż godzina ćwiczeń. Oferujemy Ci pełne wsparcie, które obejmuje:

  • Indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich celów i możliwości
  • Bieżący kontakt z trenerem personalnym poza godzinami treningów
  • Wsparcie dietetyczne i mentalne
  • Monitorowanie postępów i mierzenie progresu

Zatrudniamy jednych z najlepszych trenerów personalnych w Poznaniu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dopilnują oni poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, co zminimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji. Pamiętaj również o ofercie zajęć grupowych oraz możliwości konsultacji z fizjoterapeutą, aby jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i sprawność.

Współpraca z trenerem personalnym w Poznaniu – cennik

Cena współpracy z trenerem personalnym w Home of Body w ramach metamorfozy zależy od ilości sesji treningowych. Im więcej treningów, tym niższa cena jednostkowa. W przypadku miesięcznej subskrypcji cena pozostaje stała. Zachęcamy do zapoznania się z naszym oficjalnym cennikiem, aby wybrać najlepszą opcję, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Nie zwlekaj i  już dziś umów się na konsultację z jednym z trenerów w  naszej całodobowej siłowni w Poznaniu. Wspólnie ustalimy najlepszą ścieżkę do osiągnięcia sukcesu!

Trening personalny Poznań
Trener personalny Poznań
Trener personalny w Poznaniu
Treningi personalne w Poznaniu

1 TRENING

200 zł

4 TRENINGI

600zł

8 TRENINGÓW

1200zł

12 TRENINGÓW

1800zł

16 TRENINGÓW

2400 zł

PLAN TRENINGOWY + KONSULTACJA

450 zł

PAKIET TRENINGÓW 30-MINUTOWYCH

65% ceny odpowiedniego pakietu

WIĘCEJ TRENINGÓW

Napisz do nas żeby poznać ofertę na 25-50 treningów