Treningi personalne ⋆ Home of Body

Treningi personalne Poznań

W klubie treningowym Home of Body w Poznaniu możesz otrzymać wsparcie trenerów w formie jakiej potrzebujesz.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej opieki, ponieważ cenisz sobie dopasowanie do Twoich potrzeb Trening personalny będzie idealnym rozwiązaniem. Niezależnie czy zależy Ci na redukcji masy ciała, budowaniu mięśni czy poprawie sprawności nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji. Zajrzyj do zakładki trenerzy i wybierz trenera, który zrealizuje Twój cel. Możesz również umówić się na próbny trening, a my dobierzemy właściwą osobę na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań.

Treningi personalne dostępne są w dwóch wariantach: subskrypcji miesięcznej oraz metamorfozy.

Miesięczna subskrypcja pozwala zadecydować o ilości treningów w miesiącu, które będziesz realizować, jednocześnie pozostając elastyczną, wystarczy że dasz nam znać, że Twoje preferencje się zmieniły a my dostosujemy ilość treningów w następnym miesiącu Ta opcja sprawdzi się u osób chcących dbać o swoje zdrowie i sprawność regularnie.

Metamorfoza to rozwiązanie, które sprawdzi się u osób, które potrzebują wyzwania lub motywacji ograniczonego czasu. Wybierz metamorfozę 3 miesiące lub 6 miesięcy.

Trening personalny to nie tylko godzina spędzona na siłowni, podczas której trener dba o poprawne wykonywanie ćwiczeń. W ramach opieki otrzymujesz program i wizje współpracy, indywidualny plan treningowy, bieżący kontakt z trenerem po za godzinami treningu, wsparcie dietetyczne i mentalne. Monitorowanie postępów i mierzenie progresu. Wszystko po to, żeby zrealizować wspólnie Twój cel.

Jeśli zależy Ci na wsparciu grupy, zajrzyj do naszej oferty zajęć grupowych.

Przed rozpoczęciem treningów dobrze jest również postawić na wizytę u fizjoterapeuty w celu wyeliminowania ryzyka wystąpienia potencjalnych kontuzji.

Trening personalny Poznań
Trener personalny Poznań
Trener personalny w Poznaniu
Treningi personalne w Poznaniu

1 TRENING

200 zł

4 TRENINGI

560zł

8 TRENINGÓW

1120 zł

12 TRENINGÓW

1680 zł

16 TRENINGÓW

2240 zł

PLAN TRENINGOWY + KONSULTACJA

450 zł

PAKIET TRENINGÓW 30-MINUTOWYCH

65% ceny odpowiedniego pakietu

WIĘCEJ TRENINGÓW

Napisz do nas żeby poznać ofertę na 25-50 treningów