X ⋆ Home of Body

KADRA TRENERSKA

HOME OF BODY

MATEUSZ

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, magister kierunku Sport, Trener przygotowania fizycznego, Trener Personalny. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i konferencji. Sam o sobie mówi tak:

„Od dziecka próbowałem różnych form aktywności fizycznej w wymiarze sportowym, od tańca (break Dance), pływania, piłki nożnej, sztafetowych biegów sprinterskich, parkuru, biegania długodystansowego i triathlonu po rekreacje w różnych formach. Każda z dyscyplin pozwoliła mi poszerzyć swoje spojrzenie na ruch i w dalszym ciągu jestem głodny próbowania swoich sił w coraz bardziej zróżnicowanych dyscyplinach. Daje mi to szeroki wachlarz środków do kształtowania możliwości moich podopiecznych.Poszerzam swoja wiedzę, nie tylko w zakresie specjalistycznym, na kursach dotyczących prerehabilitacji, diagnostyki czy motoryki. Cały czas podnoszę kompetencje miękkie ponieważ czuję, że mogę lepiej komunikować się ze swoim podopiecznym/zawodnikiem przez co skuteczniej realizować założone wspólnie cele. Lubię inspirować ludzi, z którymi pracuję. Chciałbym, żeby zobaczyli w sobie potencjał o wiele większy niż tylko zdolność do utraty tkanki tłuszczowej. Zawsze powtarzam, że jeśli zadbasz o swoje ciało teraz to ono będzie dbać o Ciebie jeszcze dłużej. Zarówno w kontekście sportowym jak i zdrowotnym.”


Jeśli masz jakieś wyzwanie sportowe, które chciałbyś zrealizować, podnieść swoje zdolności motoryczne lub wrócić do formy po długim okresie przerwy, Mateusz będzie najlepszym wyborem!

IZABELA

zodiakalny lew, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, a cel podopiecznego jest jej własnym celem i zrobi wszystko by go wspólnie osiągnąć.Była tancerka, aktualnie – amatorska biegaczka oraz triathlonistka z osiągnięciami. Jej priorytet to trening dopasowany do potrzeb i oczekiwań podopiecznego. Potrzebujesz motywacji? Chcesz zmienić swoje życie na bardziej aktywne, ale nie wiesz od czego zacząć? Marcelina Ci w tym pomoże. Zapiszsię już dziś na trening testowy.

ADRIAN

pasjonat sportów siłowych, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na kierunku dietetyka sportowa, certyfikowany trener personalny.
Potrzeby jego podopiecznych mają dla niego wyjątkowe znaczenie. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę, aby móc jeszcze lepiej je realizować. Z każdym dniem dąży do bycia coraz lepszą wersją samego siebie, a pragnienie bycia wzorem oraz inspiracją dla innych jest jego siłą napędową. Jeśli szukasz nie tylko trenera personalnego, ale również dietetyka i motywatora, który pomoże w realizacji Twoich celów i marzeń, możesz być pewny, że trafiłeś idealnie! Czy odważysz się wykonać pierwszy krok? Zapisz się już dziś na trening testowy.

KORNEL

certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness. Pasjonat szeroko pojmowanego samorozwoju, sportów siłowych oraz psychologii. Człowiek renesansu. Sport od zawsze był obecny w jego życiu, a sam uważa go za podstawę rozwoju każdego człowieka. W swoim wolnym czasie zgłębia wiedzę z przeróżnych dziedzin życia, aby swoim podopiecznym móc pomagać nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, ale również mentalnej. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia, z uśmiechem na ustach pomoże Ci w realizacji Twoich celów! Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje nawyki, potrzebujesz motywacji, chcesz zmienić swoją sylwetkę lub po prostu poprawić swoje samopoczucie, zapisz się na trening do Kornela!