Karnety ⋆ Home of Body

KARNETY

Karnet do naszego kameralnego klubu treningowego umożliwiają Ci samodzielne korzystanie z naszej w pełni wyposażonej w sprzęt do treningu przestrzeni. W ramach członkostwa otrzymujesz również dostęp do parkingu na czas treningu, nie musisz się zatem przejmować poszukiwaniem miejsca postojowego. Wykorzystujesz swój czas w 100% na trening. Kameralne studio gwarantuje komfort ćwiczeń. A fantastyczna atmosfera powoduje, że chce się tu wracać, a nawyk regularnej aktywności fizycznej buduje się sam.

Dostęp do klubu otrzymujesz na podstawie aplikacji na twojego smartphona. A calodobowość powoduje że możesz dostosować swój trening do stylu życia.

Karnety występują w w dwóch wariantach dostępu do klubu.

OPEN ćwiczysz ile chcesz i kiedy chcesz!

A jeśli ćwiczysz o nietypowych porach, No. Wcześnie rano, późno wieczorem lub w środku dnia to idealny będzie dla Ciebie karnet HAPPY HOURS.

Niezależnie od tego jaki Karnet wybierzesz umowy występują w dwóch wariantach. Bezterminowej, bez zobowiązań, jeśli potrzebujesz elastyczności. Albo terminowej jeśli zależy Ci na motywacji i korzystniejszej cenie.

Ty wybierasz!

A jeśli potrzebujesz pomocy trenera, zajrzyj do zakładki trening personalny.

Dobrą praktyką przed rozpoczęciem treningów jest wizyta u fizjoterapeuty, który jest wstanie poprzez testy wychwycić potencjalne kontuzje i podpowie jak im zapobiec.

KARNET 1 MIESIĄC

169 zł

bezterminowo

KARNET HAPPY HOURS

119 zł

umożliwia korzystanie z klubu

w godz.: 21.00-7.00 oraz 10.00-15.00

KARNET – ZAJĘCIA GRUPOWE

od 299 zł

pakiet czterech wejść

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

50 zł