Karnety na siłownię w Poznaniu - Home of Body

KARNETY NA SIŁOWNIE W POZNANIU

Szukasz idealnego miejsca do codziennego treningu? Kupując karnet na siłownię całodobową w Poznaniu Home of Body, zyskujesz dostęp do w pełni wyposażonej przestrzeni treningowej. Kameralne warunki i nowoczesny sprzęt dają pełne poczucie komfortu i satysfakcji podczas ćwiczeń. Dla członków naszej siłowni dostępny jest także bezpłatny parking pod budynkiem.

Ćwicz o dowolnej porze dnia – różne opcje karnetów do wyboru

Chcesz kupić karnet na siłownię w Poznaniu, ale większość obiektów oferuje sztywne godziny otwarcia, które nie pasują do Twojego niestandardowego trybu życia? W Home of Body możesz ćwiczyć nawet w nocy! Nasza siłownia działa całodobowo, a dostęp zyskujesz za pośrednictwem aplikacji w swoim smartfonie.

Oferujemy trzy warianty karnetów:

  • Karnet OPEN – umożliwia ćwiczenie bez ograniczeń. Jest idealną opcją dla osób, które pracują na zmiany, bądź nie mają unormowanego planu dnia.
  • Karnet HAPPY HOURS – zapewnia dostęp w wybranych porach dnia, oferując korzystne warunki dla osób, które korzystają z klubu zawsze w tych samych godzinach.
  • Karnet HAPPY NIGHT – umożliwia korzystanie z klubu wyłącznie w godzinach nocnych. To doskonała propozycja dla nocnych marków lub osób o nietypowych grafikach, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną w spokojnej atmosferze i bez tłumów.

Elastyczność umowy

Niezależnie od wybranego karnetu, oferujemy dwie opcje umów: bezterminową, dającą pełną elastyczność i brak zobowiązań, oraz terminową, zapewniającą motywację i korzystniejsze ceny dla tych, którzy chcą się z nami związać na dłużej. Decydując się na zakup karnetu na siłownię w Poznaniu Home of Body, zyskujesz dostęp do nowoczesnych sprzętów treningowych oraz wsparcie trenerów. Nasz zespół jest zawsze gotowy udzielić wskazówek i porad dotyczących prawidłowego ustawienia sprzętu, wyboru odpowiednich obciążeń oraz właściwej techniki wykonania ćwiczeń.

W Home of Body dbamy o bezpieczeństwo i skuteczność treningów, dlatego przed rozpoczęciem regularnych ćwiczeń rekomendujemy konsultację z naszym fizjoterapeutą, który pomoże zidentyfikować ewentualne kontuzje i podpowie, jak im zapobiegać. Jeśli nie lubisz ćwiczyć sam, skorzystaj z naszej oferty treningu personalnego lub zajęć grupowych.

KARNET OPEN

269zł

bezterminowo

Korzystasz ile chcesz i kiedy chcesz

Umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Darmowy parking na czas treningu

KARNET HAPPY HOURS

159ZŁ

umożliwia korzystanie z klubu

 w godzinach 10.00-15.00

sobota i niedziela bez limitu

darmowy parking na czas treningu

KARNET – HAPPY NIGHT

129zł

umożliwia korzystanie z klubu

w godzinach 21:00-7:00

sobota i niedziela bez limitu

darmowy parking na czas treningu

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

60 zł

KARNET OPEN PT

199zł

Super cena karnetu tylko z treningami personalnymi!

Korzystasz ile chcesz i kiedy chcesz

Umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Darmowy parking na czas treningu

KARNET ROCZNY OPEN

1990 zł

SUPER CENA
Korzystasz z klubu bez limitu
Ważny 12miesięcy
Możesz zawiesić na 1 miesiąc
Darmowy parking na czas treningu

KARNET SZYTY NA MIARĘ

od 299 zł

Powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się aby oferta Ci odpowiadała

KARNET DLA PARY

OD 199 zł

Przyjdź ze swoją drugą połówką lub przyjacielem i trenujcie razem taniej.
Zapytaj o aktualną ofertę