Mateusz ⋆ Home of Body

Mateusz KrzewinaMATEUSZ – Head Coach / Trener Przygotowania Motorycznego

Mateusz – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, magister kierunku Sport, Trener przygotowania fizycznego, Trener Personalny. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i konferencji.

Od dziecka związany z szeroko pojętą aktywnością –  od tańca (break Dance), pływania, piłki nożnej, sztafetowych biegów sprinterskich, parkuru, biegania długodystansowego i triathlonu po rekreacje w różnych formach.

Dzięki temu każda z dyscyplin pozwoliła poszerzyć spojrzenie na ruch oraz dała spory wachlarz środków do kształtowania możliwości moich podopiecznych.

Lubi inspirować ludzi, z którymi pracuje. Jego celem jest sprawienie, aby ludzie zobaczyli w sobie potencjał o wiele większy niż tylko zdolność do utraty tkanki tłuszczowej.

Zawsze powtarza, że „jeśli zadba się o swoje ciało teraz to ono będzie dbać o nas jeszcze dłużej. Zarówno w kontekście sportowym jak i zdrowotnym.”

Masz wyzwanie sportowe, które chciałbyś zrealizować? Chcesz podnieść swoje zdolności motoryczne lub wrócić do formy po długim okresie przerwy?

Mateusz będzie najlepszym wyborem!