Kadra trenerska ⋆ Home of Body

KADRA TRENERSKA

HOME OF BODY

MATEUSZ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, magister kierunku Sport, Trener przygotowania fizycznego, Trener Personalny. Uczestnik wielu szkoleń, kursów i konferencji. Od dziecka miłośnik różnych form aktywności fizycznej, od tańca (break Dance), pływania, piłki nożnej, sztafetowych biegów sprinterskich, parkuru, biegania długodystansowego i triathlonu po rekreacje w różnych formach. Posiada szeroki wachlarz środków do kształtowania możliwości podopiecznych, ciągle poszerzając swoją wiedzę w zakresie specjalistycznym, na kursach dotyczących prerehabilitacji, diagnostyki czy motoryki.

Jeśli masz jakieś wyzwanie sportowe, które chciałbyś zrealizować, podnieść swoje zdolności motoryczne lub wrócić do formy po długim okresie przerwy, Mateusz będzie najlepszym wyborem!

MARCELINA

zodiakalny lew, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, a cel podopiecznego jest jej własnym celem i zrobi wszystko by go wspólnie osiągnąć.Była tancerka, aktualnie – amatorska biegaczka oraz triathlonistka z osiągnięciami. Jej priorytet to trening dopasowany do potrzeb i oczekiwań podopiecznego. Potrzebujesz motywacji? Chcesz zmienić swoje życie na bardziej aktywne, ale nie wiesz od czego zacząć? Marcelina Ci w tym pomoże. Zapisz się już dziś na trening testowy.

DAMIAN

trener personalny, pasjonat sportu i aktywności fizycznej. Człowiek-Multisport. Promotor zdrowego stylu życia. Półfinalista programu Ninja Warrior Polska, uczestnik między innymi charytatywnej walki bokserskiej na VII Gali Boksu Białych Kołnierzyków Biznes Boxing Polska. Startował wielokrotnie w biegach OCR w kategorii „Elita”, biegach masowych oraz triathlonach. Dla Damiana 100% to dopiero rozgrzewka, a trening na siłowni to o wiele więcej niż samo dążenie do pięknej sylwetki! Lepsze samopoczucie, więcej energii w ciągu dnia, motywacja do codziennych zadań oraz wzrost pewności siebie – to są jego cele przy pracy z podopiecznymi! Chcesz schudnąć, pozbyć się bólu pleców, mieć więcej wigoru, zmienić coś w życiu skutecznie i na lata? Nie czekaj na jutro, nie czekaj na poniedziałek, na przyszły miesiąc, ani do stycznia! Zapisz się już dziś na trening testowy.

ADRIAN

pasjonat sportów siłowych, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na kierunku dietetyka sportowa, certyfikowany trener personalny. Potrzeby jego podopiecznych mają dla niego wyjątkowe znaczenie. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę, aby móc jeszcze lepiej je realizować. Z każdym dniem dąży do bycia coraz lepszą wersją samego siebie, a pragnienie bycia wzorem oraz inspiracją dla innych jest jego siłą napędową. Jeśli szukasz nie tylko trenera personalnego, ale również dietetyka i motywatora, który pomoże w realizacji Twoich celów i marzeń, możesz być pewny, że trafiłeś idealnie! Czy odważysz się wykonać pierwszy krok? Zapisz się już dziś na trening testowy.